شرکت Velco فرمان دوچرخه‌ی هوشمندی طراحی کرده هست که به چراغ‌های راهنما و GPS مجهز هست.

گوشی‌های هوشمند به‌عنوان راهنمای مسیر به ‌خوبی عمل می‌کنند؛ اما وقتی در حال دوچرخه‌سواری هستید، دنبال کردن مسیر برای شما دشوار خواهد بود. پس باید برای بررسی گوشی بایستید یا گوشی را روی فرمان دوچرخه فیکس کنید. Wink محصولی از شرکت Velco هست که ضمن حل این مشکل، امنیت را نیز برای دوچرخه‌ی شما به همراه می‌آورد.

مقاله‌های مرتبط:

فرمان دوچرخه‌ی وینک از چراغ‌های مجاور دستگیره‌ها برای نشان دادن مسیری که باید در آن حرکت کنید استفاده می‌کند. این مسیر، قبل از حرکت توسط دوچرخه‌سوار و به کمک اپلیکیشن این محصول تعیین می‌شود. اگر چراغ سمت راست روشن شود، یعنی باید به سمت راست و اگر چراغ سمت چپ روشن شود باید به سمت چپ گردش کنید.

چنان‌چه جزو افرادی هستید که اعلان‌های گوشی برای آن‌ها خیلی مهم هست، وینک شما را از دریافت پیامک و تماس مطلع خواهد کرد.

این فرمان به GPS مجهز هست؛ در نتیجه اگر دوچرخه‌ی شما ربوده شود یا به هر دلیل آن را گم کنید، می‌توانید به کمک این ویژگی آن را رهگیری کنید. باتری این فرمان دوچرخه‌ی هوشمند سه هفته دوام می‌آورد. پس، فقط کافی برای شما یا پلیس وجود خواهد داشت تا از این طریق، دوچرخه یا دست‌کم فرمان آن را پیدا کنید.

وینک به شتاب‌سنج نیز مجهز هست. در نتیجه وقتی سانحه‌ای برای شما پیش بیاید، آن را به افراد از پیش تعیین‌شده‌ای مانند خانواده و دوستان اطلاع خواهد داد.

فرمان دوچرخه‌ی هوشمند وینک، ۲۸۰ یورو (۳۳۷ دلار) قیمت دارد و از ماه مارس ابتدا در اروپا عرضه می‌شود و تا پایان سال به آسیا و آمریکای شمالی نیز راه پیدا خواهد کرد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما