جی کاپ ۲۰۱۷ گجت نیوز به مرحله ماقبل پایانی رسید. در این دور، شما با شرکت در نظرسنجی، بهترین گوشی های ۲۰۱۷ را از میان ۵ موبایل راه یافته به این مرحله انتخاب خواهید کرد. به نظر شما، کدام گوشی های موبایل به فینال جی کاپ گجت نیوز خواهند رسید؟

همانطور که در نتایج مرحله سوم جی کاپ ۲۰۱۷ اعلام کردیم، کاربران در رقابتی نفس‌گیر، سرانجام ۵ گوشی برتر را به مرحله نیمه‌نهایی فرستادند. حال با برگزاری این دور، بهترین گوشی های ۲۰۱۷ از نگاه کاربران گجت نیوز مشخص و به فینال این تورنمنت بزرگ فرستاده خواهند شد.

بهترین گوشی های ۲۰۱۷ از نگاه کاربران گجت نیوز

کاربران گجت نیوز، با شرکت در نظرسنجی دور قبل، ۵ گزینه را حذف کردند و در دور چهارم با ۵ موبایل قدرتمند دیگر مواجه هستند. از بزرگترین خذف‌شده‌های مرحله پیش، می‌توان به سری گلکسی اس ۸ و خانواده اکسپریا ایکس زد ۱ اشاره کرد. پس، ادامه رای گیری گجت نیوز، از بین سایر اسمارت فون ها برگزار خواهد شد. در زیر، اسامی گوشی های پرچمدار سال ۲۰۱۷ راه‌یافته به نیمه‌نهایی جی کاپ گجت نیوز را مشاهده خواهید کرد.

  • اپل آیفون ایکس (آیفون ۱۰)
  • ال جی وی ۳۰
  • سامسونگ گلکسی نوت ۸
  • سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم
  • هواوی میت ۱۰ / میت ۱۰ پرو / میت ۱۰ پورشه دیزاین

شما در مرحله چهارم جی کاپ ۲۰۱۷ گجت نیوز، از بین ۵ مورد از بهترین گوشی های ۲۰۱۷ بازار، ۳ گزینه را به دور پایانی خواهید فرستاد. پس با توجه به حساسیت موضوع، حتما نکات زیر را مد نظر قرار دهید و پس از آن، در رای‌گیری شرکت کنید.

توجه داشته باشید، بعد از انتخاب گوشی مورد نظر خود، حتما بر روی دکمه ثبت رای در انتهای نظرسنجی کلیک کنید.

لطفا در بخش نظرات، نام گوشی موبایلی که به آن رای داده‌اید را به همراه دلیل انتخاب آن، ذکر کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما