تعرفه های تازه اینترنت شاتل اعلام شد. سرویس اینترنت ثابت غیر حجمی شاتل (+ADSL2) از تاریخ ۱۰ آذر ۹۶ به شیوه تازه به مشتریان این شرکت ارائه می‌شود.

طبق مصوبه شماره ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۶، سرویس های اینترنت پرسرعت +ADSL2 ارائه شده به مشتریان شاتل به سرویس های غیرحجمی با مصرف منصفانه تغییر پیدا می‌کنند. سرویس های غیر حجمی اینترنت شاتل که بر اساس سرعت قابل ارائه طبقه‌بندی می‌شوند، دارای آستانه مصرف تعریف شده هستند که جزئیات آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

تعرفه های تازه اینترنت شاتل – آذر ۹۶

ردیف سرعت پایه سرویس آستانه مصرف منصفانه در هر ماه تعرفه اشتراک ماهانه (تومان) تعرفه اشتراک سه ماهه (تومان) تعرفه اشتراک شش ماهه (تومان) تعرفه اشتراک یک ساله (تومان)
۱ ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه ۱۲ گیگابایت ۱۲ هزار و ۵۰۰ ۳۷ هزار و ۵۰۰ ۷۱ هزار و ۲۵۰ ۱۳۵ هزار
۲ ۱۰۲۴ کیلوبیت بر ثانیه ۲۱ گیگابایت ۲۰ هزار ۶۰ هزار ۱۱۴ هزار ۲۱۶ هزار
۳ ۲۰۴۸ کیلوبیت بر ثانیه ۲۷ گیگابایت ۲۵ هزار ۷۵ هزار ۱۴۲ هزار و ۵۰۰ ۲۷۰ هزار
۴ ۴۰۹۶ کیلوبیت بر ثانیه ۵۱ گیگابایت ۴۰ هزار ۱۲۰ هزار ۲۲۸ هزار ۴۳۲ هزار
۵ ۸۱۹۲ کیلوبیت بر ثانیه ۹۰ گیگابایت ۵۰ هزار ۱۵۰ هزار ۲۸۵ هزار ۵۴۰ هزار
۶ ۱۶۳۸۴ کیلوبیت بر ثانیه ۱۸۰ گیگابایت ۸۰ هزار ۲۴۰ هزار ۴۵۶ هزار ۸۶۴ هزار

بر اساس سیاست‌های تشویقی شاتل، سرعت هر یک از سرویس‌ها تا بیشترین میزان کشش خط و پشتیبانی بستر مخابراتی تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه باز خوهد بود و شاتل در صورت فراهم شدن بستر مناسب، صرف نظر از سرعت پایه، سرعتی فراتر از تعهدات ثبت شده در قرارداد به هر سرویس اختصاص خواهد داد.

طبق تعرفه تازه اینترنت شاتل ، کاربران می‌توانند به میزان یک سوم ترافیک قید شده (آستانه مصرف منصفانه)، از ترافیک بین الملل استفاده کنند و پس از پایان ترافیک مجاز سرویس در هر ماه، سرعت آن سرویس به شکل قانونی و با توجه به مصوبه ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، کاهش پیدا خواهد کرد. اما مشتریان می‌توانند با خرید حجم ترافیک اضافی به سرعت اصلی سرویس خود برگردند. بر همین اساس، قیمت هر گیگابایت ترافیک بین اللمل اضافی حداکثر ۲ هزار تومان و قیمت هر گیگابایت ترافیک داخلی اضافی معادل هزار تومان در نظر گرفته شده هست.

قابل ذکر هست که کلیه سرویس های فعلی اینترنت شاتل در تاریخ سررسید اشتراک، قابل تغییر به سرویس های تازه خواهند بود و مشتریان این شرکت می‌توانند سرویس فعلی خود را به یکی از سرویس‌های ارائه شده در جدول فوق تغییر دهند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما