هوای برفی فوق‌العاده دل‌نشین و جذاب هست، به همین دلیل نه تنها انسان‌ها، بلکه حتی حیوانات نیز از آن به وجد می‌آیند. در این مطلب چند تصویر از حیوانات در برف را مشاهده می‌کنیم، با این تفاوت که آن‌ها، برای نخستین مرتبه در زمین برفی قرار گرفته‌اند.

شرایطی را در نظر بگیرید که بعد از دیدن آسمان صاف و یا شاید نیمه ابری در شب، به رخت خواب رفته‌اید، اما صبح بعد از برخواستن، زمین را پوشیده از برف می‌بینید، در حالی که بارش برق همچنان ادامه دارد. بعضی از ما این شرایط را چندین مرتبه تجربه کرده‌ایم. چنین صحنه‌ای به اندازه‌ای شگفت‌انگیز هست که هر مرتبه آن در خاطر انسان باقی می‌ماند.

اگر این احساس را هزار برابر کنید، می‌توانید حس تجربه کردن نخستین هوای برفی در طول عمر خود توسط یک حیوان خانگی را تجسم کنید. اما این تصویر‌ها نشان می‌دهند گربه‌ها چندان حس خوبی نسبت به هوای برفی ندارند، ولی سگ‌ها از دیدن آن در پوست خود نمی‌گنجند.

اگر یک سگ هاسکی که طبیعت آن سرد و برفی هست را بعد از تولد برای نخستین مرتبه در چنین هوایی ببرید، مطمئنا رفتار غیر منتظره‌ای را مشاهده خواهید کرد! در تصاویر زیر می‌توانید واکنش حیواناتی که برای اولین مرتبه در برف قرار گرفته‌اند را مشاهده کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما