اپل سرانجام آپدیت آی او اس ۱۱٫۱ را همراه با واچ او اس ۴٫۱ ،‌ مک او اس های سیرا ۱۰٫۱۳٫۱ و تی وی او اس ۱۱٫۱ برای دیوایس‌های خود منتشر کرد. در ادامه بیشتر با این به‌روزرسانی‌ها آشنا خواهیم شد.

پس از هفته‌ها آزمایش نسخه‌های ابتدایی، اپل سرانجام آپدیت آی او اس ۱۱٫۱ را منتشر کرد و از امروز دیوایس‌های سازگار می‌توانند آن را دریافت کنند. این به‌روزرسانی حاوی قابلیت‌های تازه بزرگی نسبت به آی او اس ۱۱ که ماه گذشته منتشر شد نیست، اما این دلیل نمی‌شود شما آن را نادیده گرفته و برای دریافتش اقدامی نکنید! در ادامه بیشتر با این به‌روزرسانی آشنا خواهیم شد.

آپدیت آی او اس ۱۱٫۱

آپدیت آی او اس 11.1 به همراه واچ او اس 4.1

از مهم‌ترین تغییرات حاصل از آپدیت آی او اس ۱۱٫۱ می‌توان به ۷۰ اموجی تازه شامل انواع غذاها، حیوانات،‌ موجودات افسانه‌ای، پوشاک، چهره‌های خنده‌دارتر و همچنین کاراکترهای با نادیده گرفتن جنسیت اشاره کرد. به طور معمول، تعدادی گزینه‌های بهبودیافته و باگ‌های برطرف شده نیز در این آپدیت گنجانده شده هست.

آپدیت آی او اس 11.1 به همراه واچ او اس 4.1

پشتیبانی برای دسترسی به اپ سوییچر توسط لمس سه بعدی در لبه‌های نمایشگر و حل مسائل مربوط به تصویر‌های تار شده در بخش People گالری گوشی در هنگام بازگرداندن توسط یک پشتیبان iColud نیز در این به‌روزرسانی دیده می‌شوند. اما این تمامی تغییرات اعمال شده نیست و شما می‌توانید در تصویر بالا تمامی قابلیت‌های تازه در آپدیت آی او اس ۱۱٫۱ را مشاهده کنید.

آپدیت واچ او اس ۴٫۱

آپدیت آی او اس 11.1 به همراه واچ او اس 4.1

علاوه بر سیستم عامل آی او اس، اپل آپدیت واچ او اس ۴٫۱ را نیز برای گجت‌های پوشیدنی خود منتشر کرد که بر اساس آن، استریم موسیقی بر روی اپل واچ سری ۳ همراه با Apple Music‌ یا iCloud Music Library امکان پذیر می‌شود. شما همچنین می‌توانید بر روی ساعت‌های اپل واچ سری ۳ به رادیوی زنده گوش دهید. همچنین سیری اینک می‌تواند موسیقی‌ها، پلی لیست‌ها و آلبوم‌های مورد علاقه شما را پیدا کرده و پخش کند.

داده‌های تناسب اندام می‌تواند با تریدمیل‌ها، دوچرخه‌های ثابت خانگی و سایر وسایل ورزشی با قابلیت GymKit همگام سازی شود. حالا دیگر امکان قطع ارتباط از یک شبکه وای فای در کنترل سنتر ساعت‌های اپل واچ سری ۳ ممکن شده هست و بسیاری دیگر از باگ‌های موجود نیز برطرف شده‌اند.

آپدیت مک او اس های سیرا ۱۰٫۱۳٫۱

مک او اس High Sierra 10.13.1 نیز منتشر شد که با خود ایموجی‌های تازه، یک راه حل برای آسیب‌پذیری وای فای و تبادل سریع‌تر پیام‌ها در برنامه Mail را به همراه دارد. یک باگ که استفاده از بلوتوث را در هنگام انتقال وجه از طریق Apple Pay غیرفعال می‌کرد نیز برطرف شده هست که این مشکل حتی باعث عدم شناسایی ورودی کیبورد در Spotlight نیز می‌شد.

آپدیت تی وی او اس ۱۱٫۱

سرانجام کوپرتینو آپدیت tvOS 11.1‌ را برای نسل چهارم اپل تی وی و اپل تی وی ۴K خود منتشر کرد. هیچ ویژگی تازه قابل بحثی در این نسخه وجود ندارد و آن تماما مربوط به حل باگ‌های مختلف و بهبود عملکرد دیوایس هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما